Madden NYC Gavin Lace-Up Chukka Fuest Boot

Madden NYC Gavin Lace-Up Chukka Fuest Boot

Това е достапна
DEN 720.00
Количината на стоката:

Чевлите со чипка Чука на Мадден Cујорк се најдобри од двата света. Грубо полиран, тие без напор се движат од работа во викенд, облечени во случајни. Нивниот лесен и флексибилен дизајн и вложената манжена ве одржуваат пријатно во текот на целиот ден. Мора да имате за вашата колекција на чевли. Манден NYујорк, машка чипка чевли за фустани Чука. Чевли со кауза со мала тежина со удобно чорап и флексибилна надворешна плоча. Материјал : Горна и надворешна страна : синтетички материјал. Грижа : Избришете чиста. Земја на потекло : Увезен. Затворање : Фронт на чипка. Карактеристики на удобност : јака постепена; удобна влошка; лесен; Флексибилна надворешна плоча. Чизми чизми чизми за мажи од Мадден Cујорк.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата