Дерек срце дете уникатен мулти-лента што одговара на семејни пижами за спиење, 2 парчиња, големини месеци-5t

Дерек срце дете уникатен мулти-лента што одговара на семејни пижами за спиење, 2 парчиња, големини месеци-5t

Това е достапна
DEN 319.84
Количината на стоката:

Удобни, дневни вредни пижами за нив и остатокот од семејството. Овој дво-парчен пижама поставен од Дерек срце е направен во супер-мека ткаенина со мулти-обоена шема на ленти и има маица и панталони со кратки ракави. Со соодветни парчиња за целото семејство, сите ќе бидете во тренд дома и подготвени за следната семејна слика! Материјал : 93% полиестер/7% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 1 маица и 1 пар панталони. Карактеристики на маицата : стил на пуловер; екипаж; кратки ракави. Карактеристики на пантолоните : стил на влечење; Еластична половината за дополнителна удобност. Детските момчиња и девојчиња унисекс се совпаѓаат со семејни пижами од Дерек срце.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата