Women'sенски плус цврста капчиња кратка дното на капење

Women'sенски плус цврста капчиња кратка дното на капење

Това е достапна
DEN 1.33
Количината на стоката:

Ова кратко кратко за капење на капчиња за жени во Каталина нуди разноврсен избор за дружење на базенот или на плажа. Симпатичниот и конзервативен дизајн обезбедува контрола во предната и добра покриеност низ целиот свет. Удобниот полиестер и Спандекс материјалот дозволува слобода на движење цел ден. Мешавина од полиестер спандекс. Краток дно трендовски дизајн на капчиња. Целосно покритие. Племенска шема на капчиња. Координира со сите врвови на капчиња во Каталина (продадено одделно).

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата