Студената индустрија Бела орхидеја во прозорецот Реално крајбрежно сликарство Нерамената уметничка печатена wallидна уметност, 13x19

Студената индустрија Бела орхидеја во прозорецот Реално крајбрежно сликарство Нерамената уметничка печатена wallидна уметност,

Това е достапна
DEN 1.67
Количината на стоката:

Сите наши wallидни плаки започнуваат како високо квалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на трајно дрво MDF. Секое парче е завршено со рака и доаѓа со свеж слој фолија на страните за да му даде јасен чист изглед. Пристигнува подготвена да се дружи без потребна инсталација и доаѓа со цврсти јасни агли за да го спречи да се оштети во транзит. Димензии : 13 x 0,5 x 19 инчи - Оваа преголема верзија е 40% поголема од нашиот стандард. Нашите wallидни плаки започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на трајно дрво MDF. Секое парче е завршено со рака и доаѓа со свеж слој фолија на страните за да му даде јасен чист изглед . Подготвени за виси - Не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн од henен-Хуан Лу.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата