Елементи женски плус големина на вратоврска со двојни кошула надолу

Елементи женски плус големина на вратоврска со двојни кошула надолу

Това е достапна
DEN 303.68
Количината на стоката:

Класично копче надолу со пресврт. Овој Breezy Eloquii Elements Tie Tie Front Down Butter беше направено за спарување со вашите омилени фармерки. Моделот е 5’11 ”и носи големина 14. Ширење јака. Капка рамо. Долг ракав со манжетна со копчиња. Функционална плоча пред копчето. Врза-фронт. 55% постелнина/45% рајон. Машина за перење. Увезени. Елоквии елементи - секојдневна мода по чувство на добри цени.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата