Френклин Спорт НХЛ Флорида Пантерс улица хокеј топка

Френклин Спорт НХЛ Флорида Пантерс улица хокеј топка

Това е достапна
DEN 1.67
Количината на стоката:

Подгответе се да ги погодите улиците затоа што Френклин спортот и НХЛ ексклузивно се здружија за да ви дадат автентични топки за хокеј на хокеј на улиците на тимот! Нашите улични хокеј топки прават да се чувствувате како професионалец на бетон! Оваа топка со висока густина е обликувана до официјална големина од 2 5/8 "и е подготвена за игра. Идеално, оваа топка се игра на температури над 32 степени Фаренхајт. Ова прави одличен подарок за некој што бара да го извлече конкурентскиот предност мразот! Совршено да ги унапредите вештините за ракување со стапчиња или само да ги зграпчите пријателите, да се висат, Snipe & Celly додека го потресе вашиот тим дух! од 2 5/8 ". Наменето за топло време!. Резултат за вашиот тим додека го покажувате вашиот тимски дух!. Официјална NHL топка со автентични логоа и бои за да ја покажете гордоста на вашиот тим или да им помогнете на вашите деца да играат и да се чувствуваат како омилени добрите!.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата