Пенка+опрема за врзивно средство, разновидни бои, брои

Пенка+опрема за врзивно средство, разновидни бои, брои

Това е достапна
DEN 0.33
Количината на стоката:

Заштитете ги и соберете ги училишните материјали и други додатоци со нашите торбички за врзивно средство за пенкало+. Овие торбички се комплетни со три дупки засилени со врзани за затрупани кои обезбедуваат долготрајна употреба. Нежните затворени затвори ги чуваат сите ваши материјали и алатки зачувани во безбедно. Меша џеб пред зачувани мини и смешни додатоци и дополнителен џеб на држачот на моливи на грбот. Гукавите се доволно пространи за да складираат предмети како моливи, пенкала, маркери, нагласувачи, владетели, компаси и многу повеќе, така што ќе бидете подготвени за каква било задача што доаѓа на вашиот пат, и доволно компактен за да бидете ставени во училишна торба или торба за носење торба или торба за носење торба . Чувајте ги вашите училишни материјали подготвени со нашите торбички за врзивно средство за пенкало+. Пенкач за врзивно средство за пенкало+, избрани бои, 6 брои : дизајнирани да кликнат во скоро за сите врзивни врски со 3 прстени. Доаѓа комплетно со 3 дупки засилени со врзани врски што обезбедуваат долготрајна употреба. Пространа ентериер со затворање на поштенски патенти ги одржува сите ваши материјали и алатки безбедни. Издржлив материјал ги чува сите внатрешни стоки безбедни. Идеално за складирање на предмети како моливи, пенкала, маркери, нагласувачи, владетели, компаси и многу повеќе. Лесно се вклопува во торба за училишта или торба за носење.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата