Детска клупа столче бамбус дрво боја кујна кујна спална соба учење јадење мали столици

Детска клупа столче бамбус дрво боја кујна кујна спална соба учење јадење мали столици

Това е достапна
DEN 1599.84
Количината на стоката:

Опис : Дизајн пријателски за деца : мазна површина, заоблени агли и добро пестерени рабови, така што оваа столица за чекор е безбедна за вашите деца. Заврши отпорни на милод : Најдобри премази на лакови ослободени од мувла, мувла, габи и термити; Прекрасна столица изложува деликатна изработка. Должност на должноста : убаво изработено столче со густ и тврд планински бамбус асматеријал. Димензија : 28 x 23 x 26см. Доволно лесен за децата да носат. Работи како штанд за складирање, детски чекор столче или столче за возрасни за риболов, миење на облека и повеќе. Лесна инсталација : Дојдете со завртки и ореви, лесни за склопување. Потопните завртки не се натопени на површината, нема потреба повеќе да се грижите за испакнатините. Сите фитинзи се третирани за превенција на 'рѓа. Спецификации : Материјал : Bamboo.size : 28 x 23 x 26cm. Капацитет на тежина : 330 lbs / 150 kg.Color : Покажете како слики. Бојата на предметот може да биде малку различна од сликите. Ве молиме, дозволете мала разлика во димензијата заради различно рачно мерење. Пакувања вклучуваат : 1 x столче. Детска клупа столче бамбус дрво боја кујна спална соба деца учејќи јадење мали столици.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата