Lee Ridersенски мидрија за тенок стрип на тенок џин

Lee Ridersенски мидрија за тенок стрип на тенок џин

Това е достапна
DEN 3.00
Количината на стоката:

Подгответе се да се за inубите во еден пар на женските слаби Jeanан. Одликувајќи се со врвен тенок тексас, овој Jeanан е направен да се движи со вас додека ја одржува својата форма цел ден. Совршено за оние кои нема да жртвуваат стил за удобност, овој Jeanан има контурен појас за одлично вклопување во јазот. Ли велосипедисти : Midrise Natural Fitskinny Relet Enationslender Delegn Delegn што го држи својот Shape Contourse Waistbandmachine миење ладно, суво суво ниско.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата