Професионален сјај за путер од шминка, нелеплива сјај за усни, варовник

Професионален сјај за путер од шминка, нелеплива сјај за усни, варовник

Това е достапна
DEN 189.12
Количината на стоката:

Крајниот разноврсен главен дел во вашата колекција за шминка, облечете го сјајот самостојно или над омилениот кармин или лагер. Овој навлажнувачки сјај за усни се лизга како мазен како путерот без пердув, оставајќи ги усните меки, еластични и бакнувани. Сјајот на путер ги омекнува и условите усни додека дава навестување на боја и сјајна завршница, со чиста до средна покриеност. Со многу нијанси на покриеност од чиста до средна, вклучително и голи, црвени, штипки и кафеави, сигурно ќе го пронајдете совршениот поп на боја и висок сјај за вашиот пат. Кажете збогум на сувите усни и додадете допир на сјај во секоја пригода, совршен за датум ноќ или ден на работа. *Пресметката на L'Oreal делумно врз основа на податоците пријавени од Nielseniq преку својата услуга Scantrack за категоријата LIP Gloge за 52-недела период кој завршува на 31 декември 2022 година за американскиот пазар XAOC според хиерархијата на производот на L'Oreal. Нашиот сјај за путер е крајниот разноврсен главен дел во нашата постава, обезбедувајќи нелеплив сјај на усните што може да се носи сам или слоевит над вашата омилена шминка за усни, вклучувајќи лагер за усни и кармин. Формулата за сјај со путер е мазна и кремаста, давајќи им на усните поп на прекрасна боја, сјајна добрина и висок сјај. Со својата нелеплива формула и прекрасна селекција на бои, стана сјај за усни #1 на Америка. Омилен вентилатор не-леплив сјај за усни, во широк спектар на живописни бои на усните, вклучувајќи голи, црвени, розови и кафеави нијанси. Авторски права © 2023, Нилсен потрошувач ДОО. Овој универзално ласкав сјај за путер им дава на усните мазна, бујна завршница, што го прави совршен за секоја пригода. Нашата козметика е без суровост и никогаш не се тестираат на животни, за кои веруваме дека припаѓаат во нашите раце, а не во лаборатории. За јасна, сјајна добрина, неинтризираната верзија ќе стане ваш за поприроден, сјаен изглед. Обидете се со нашата целосна линија на професионални производи за шминка за очи, веѓи, кожа, образи и усни, за да го завршите вашиот убав нов изглед секој ден.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата