Винкрафт Далас Каубои 3 Тркалезна декорација

Винкрафт Далас Каубои 3 Тркалезна декорација

Това е достапна
DEN 21.92
Количината на стоката:

Гордо ги претстави Далас Каубоите со оваа тркалезна декорација од Винкрафт! Бесплатна испорака по нарачки над 35 американски долари на продавницата за вентилатори од Фанатици. Бренд : Винкрафт. Материјал : 100% винил. Мерки приближно. 3 "Официјално лиценцирана. Печатена графика.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата