Калифорнија Дизајн Ден на конец за пребројување на листови со памук сина боја, парче Кал Кинг

Калифорнија Дизајн Ден на конец за пребројување на листови со памук сина боја, парче Кал Кинг

Това е достапна
DEN 2.33
Количината на стоката:

Опис на производот Брезирање на домашна среќа со најдобриот квалитет на постелнини од калифорниски дизајн Ден. Револуционерните нови бои нудат бујни листови во боја преку еколошки процес. Карактеристики : Паметна глава/стапало ознака за да ја означите страната на ширината на долниот дел од долниот лист за лесна употреба. Кога станува збор за градежништвото, секој сет на постелнини е зашиен од квалификуван занаетчија, а потоа се прегледува со рака. Овој квалитет е лесно да се почувствува кога нуркате во ладни чаршафи во најразлични нијанси или ја поставувате главата на нашите јасни случаи на бела перница. Опремени дното на чаршафите со длабоки џебови и Xtra силни еластични наоколу. Исклучителниот опсег на удобни постелнини во прекрасни бои и фасцинантни дизајни веднаш ќе го крене расположението. 2 перници со големина на кралот 20 in. 1 Cal King опремена лист 84 in. Памукот се комбинира за да ги филтрира нечистотиите и да ја зајакне ткаенината. Од опремени чаршафи со големина на кралицата до длабоки џебни чаршафи, секој сет испорачува совршен поп на боја. Надградба од комплети за постелнина со понизок квалитет во сет на премиум листови. Enjoyе уживате во цената на листовите со попуст со квалитетот на врвните постелнина и свежо, мазен лист што се чувствува кул против кожата. Изработено со среќа, нашиот постелнина обезбедува меко и удобно чувство на вашата кожа. Длабоки џебови и јасно, перкали ткаење се само неколку од карактеристиките што ќе ги уживате. Секој сет на премиум памучни листови и перници се создава со употреба на чисти предива од памук.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата