Kensie Girls 4- Cozy Hoodie and Mini Short, 2-парчиња сет на облека

Kensie Girls 4- Cozy Hoodie and Mini Short, 2-парчиња сет на облека

Това е достапна
DEN 639.84
Количината на стоката:

Вашата девојка ќе ја сака оваа облека од 2 парчиња поставена од Кенси! Вклучува мека француска Тери Худи и кратка со соодветни цветни принт. Сет за облека од 2 парчиња. Мека француска теринска цветна печатена худи. Совпаѓање на мекиот француски тери цветен принт. Врвот : Памучен француски Тери 100% . Крај : Памучен француски Тери 100% . Машинско миење ладно.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата