Лафи Тафи Избрани Вкусови - Кисело Јаболко Цреша Јагода И Банана Бонбони Сорта Кт. Када

Лафи Тафи Избрани Вкусови - Кисело Јаболко Цреша Јагода И Банана Бонбони Сорта Кт. Када

Това е достапна
DEN 2.33
Количината на стоката:

Вкусно растеглив, ЛАФИ ТАФИ е познат по своите автентични долготрајни овошни вкусови, џвакачка текстура и чудни шеги на секоја обвивка. Лафи Тафи Избрани Вкус Када тантализира вкус пупки со класичен лафи тафи избрани вкусови во совршено поделени бонбони. Поединечно спакувани за брзо собирање и кикотење, ЛАФИ ТАФИ носи насмевки од криењето со своите вкусни завиткани смеа Шеги на секоја обвивка. Вкусен Вкус На Кисело Јаболко, Цреша, Јагода И Банана. Растеглив и Лут Вкус. Навидум бесконечна када од вашите омилени мини барови Лафи Тафи-совршена за канцеларии, забави или само грицкање дома.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата