Cellet компактен и повлечен 800MA Micro USB приклучок за повлекување на полнач за автомобили

Cellet компактен и повлечен 800MA Micro USB приклучок за повлекување на полнач за автомобили

Това е достапна
DEN 239.84
Количината на стоката:

Полначи за автомобили Cellet обезбедуваат моќност на мобилниот уред за да ве одржуваат поврзани кога батеријата е мала. Компактниот и лесен уред е брзо и удобно решение за преносна моќност во автомобилот. Погодна компактна големина со жица Tanglefree за употреба со леснотија. Копче за брзо повлекување лоцирано на врвот за да се повлече кабелот за полнење од 3 метри. Овозможува употреба на телефон при полнење.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата