Едноставно Дејзи 16 16 Икат солзи Декоративна перница за фрлање, есенско сино

Едноставно Дејзи 16 16 Икат солзи Декоративна перница за фрлање, есенско сино

Това е достапна
DEN 608.00
Количината на стоката:

"Креирај шарена и светли вибрација околу вашиот дом со едноставно маргаритка 16 " x 16 "Есенски сина икат солзи со солзи на акцент од нашата среќна хипи колекција. Оваа перница ќе додаде креативност и радост во вашиот кревет, тросед или фотелја што ги имате „Барате! Сите дизајни во оваа колекција ќе ве насмеат додека се впуштате во бојата донесена во вашиот дом. Зашиено затворање. Надолу алтернатива. Реверзибилен. Препорачано место чисто.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата