Myla 1 dia. Завесата за завеси - махагони

Myla 1 dia. Завесата за завеси - махагони

Това е достапна
DEN 1.33
Количината на стоката:

Акцентирајте ги вашите третмани со прозорци со нашата нова шипка за завеси со дијаметар од 1 ". Високо квалитетен, телескопски челичен пол и финалните смола даваат безвременски изглед на вашиот дом за дома. Суптилниот дизајн им овозможува на вашите драперии да бидат во центарот на вниманието. Вклучува еден 48-84 инчи Телескопски челичен пол 3 држачи и 2 финални. Дијаметар на прачка : 1 инч.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата