Che Mi Dark Chocolate Sworic Snack Mix, торба од Оз

Che Mi Dark Chocolate Sworic Snack Mix, торба од Оз

Това е достапна
DEN 63.36
Количината на стоката:

Вашите пупки за вкус велат дека сакаат нешто солени. Вашиот ум ви кажува дека е досадно со обични избори за закуска. Вашата рака природно достигнува во кутија со Chex Mix и voila…. Закуска копнее решена. Само Chex Mix ви дава вкусно непредвидлива комбинација на форми, вкусови и текстури во секоја грст. Со 60% помалку маснотии од редовните чипови од компири. Chex Mix : Натоварен со забавни, ароматични форми на CHEX, панделки, чипови од 'рж, лебници и повеќе . мешавина од закуска : Бескрајниот комбинации на вкус и текстура го прават совршена закуска за добивање на сите форми и големини . 60% помалку маснотии . 60% помалку маснотии . : Chex Mix содржи 60% помалку маснотии од редовните чипови од компири . Изберете го вашиот вкус : Традиционален, чедар, смел и многу други. Кутија содржи : 1 кутија, 7 мл. Кутии за едукација : Горд што ги поддржува училиштата и наставниците како официјален производ што учествува.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата