6 H Sullivans Merlot Timber Ciller Candle, црвена

6 H Sullivans Merlot Timber Ciller Candle, црвена

Това е достапна
DEN 3.33
Количината на стоката:

Дрвените свеќи се толку добро сакани што тие биле скоро насекаде-од BBQ во задниот двор до софистицирани свадби. Овие креации на Ванс Китира се еколошки и имаат изгореници без чад. Совршен додаток на кој било декор, тие се достапни во низа големини во сите ваши омилени бои. Во текот на последните 55 години, Саливанс стана лидер во индустријата во украси за дома. Нашиот бренд е вкоренет во традицијата, додека вклучува модернизирани трендови за да го задржи вашиот дом во тек со безвременски стил. Овде, во Саливанс, се гордееме со создавање дизајни на производи фокусирани на квалитетот и вредноста, осигурувајќи дека нашите клиенти имаат пристап до убави производи по разумни цени. Чиста горење, без мирис, без чад, хипоалергичен, еколошки, вода чиста и вистинска свеќа во восок од столб . оваа свеќа гори 100 часа . Овие свеќи горат директно надолу, за да можете да уживате во прекрасниот амбиент без да се грижите за хаосот . направен од целосно рафинирани, парафин од храна, кој е хидро третиран за да ги отстрани нечистотиите и бојата . сите фитили се направени од 100% памук во САД, а сите високо квалитетни бои се добиени од Германија . Оваа ставка е изработена од восок. Мерки за свеќи 3.25 "L x 3.25" W x 6 "H.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата