И графички мета за кратки ракави за мажи и големи мажи, до големина 5xl

И графички мета за кратки ракави за мажи и големи мажи, до големина 5xl

Това е достапна
DEN 2.33
Количината на стоката:

Излезете во удобност со овие и 1 машки графички маички. Оваа маичка има ткаенина за влага за да ве остави суви додека вежбате. Fit Tee на вратот на екипажот обезбедува целосен и удобен опсег на движење кога ви е најпотребно. Совршено за спарување со вашите омилени и 1 кошаркарски шорцеви за целосна облека. Кошарка. Активна облека. И1. И1.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата