Лондон магла девојки со качулка со качулка со средна тежина од јакна со средна тежина, големини со 4-16

Лондон магла девојки со качулка со качулка со средна тежина од јакна со средна тежина, големини со 4-16

Това е достапна
DEN 758.40
Количината на стоката:

Овој лондонски палто за девојчиња во Лондон Класик Девојки ќе биде одличен додаток на гардеробата на вашето дете за време на поладните сезони и влажното време. Одржувањето на нив топло и во стил ќе биде лесно со оваа јакна, со забавни детали и дизајнирани со прилепувања на предната плоча и покриен патент за безбедно вклопување. Прилагодувањето на куката и јамката на манжетните помага да се задржи студот, бидејќи оваа јакна е истакната со печатена обвивка за руно и аспиратор за слој на здружение и додадена покриеност. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Машински пеење. Големина : Моделот носи големина 6. Тежина : Средна тежина. Fit : Active. Јака : јака од точка со прицврстен аспиратор. Затворање : Предно затворање на поштенски патент со плоча за копче Snap. Ракави : Долги ракави со прилагодливи манжетни за кука и јамка. Џебови : 2 предни функционални џебови; 2 декоративни џебови. Карактеристики : отпорен на вода; руно-обложена. Девојки со качулка со робена јакна од роно од лондонска магла. Водоотпорен. Машина за перење. Наредени за удобност. Худ. Џебови.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата