тоа багаж го поддржува сетот за шифрирање на багажот за проширување на хардсајд

тоа багаж го поддржува сетот за шифрирање на багажот за проширување на хардсајд

Това е достапна
DEN 2447.52
Количината на стоката:

Патувајте во стил и функционалност со колекцијата поддржува од него багаж. Секој случај има 8 мулти-насочени врнежи на тркала за да се направи управувачот преку ројците на патниците без напор. Геометрискиот дизајн на ABS нуди заштита додека е светла боја се појавува против црна трим, осигурувајќи дека можете да го забележите вашиот багаж каде и да шетате. Проширувањето на просторот овозможува 25% дополнителен простор за пакување, така што никогаш повеќе нема да ги оставите вашите работи. Целосно наредениот ентериер е опремен со две ленти за вртење и патент за да ги задржите вашите предмети безбедни и организирани. Подгответе се за вашата следна авантура со колекцијата за подготовка! Супериорна контрола на тркалото - Постојаниот дизајн и тестирање обезбедува перформанси на нашите тркала да ја водат индустријата. Карактеристична ембос - Единствена влезна предна панел Ева создава неверојатен изглед и одлична заштита. Проширување на вселената од средина - ова обезбедува дополнителен простор до 25%, додека сè уште обезбедува стабилност. Цврст систем на количка - Пробајте и тестиран тежок дизајн за да ја издржат строгоста на патувањето. 10 -годишна гаранција - обезбеден квалитет во секој случај!. Спецификации за торби : Голем случај - Ext Dims : 31.9 x 22.2 x 13.2 " + 3" Exp, int Dims : 29 x 20,5 x 13.2 " + 3" EXP, 10.58 bs, среден случај - Ext Dims : 28 x 19,5 x 11,6 " + 2,5 "exp, int dims : 25 x 17,7 x 11,6" + 2,5 "exp, 8.71lbs, Carry -on - Ext Dims : 21.9 x 14,8 x 9,6" + 2.5 "Exp, int Dims : 18,5 x 13 x 9.6" + 2.5 „Exp, 6,62 bs.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата