Пазарниот пламен, разделен сендвич со чизбургер Ангус сланина, 6. мл, броење

Пазарниот пламен, разделен сендвич со чизбургер Ангус сланина, 6. мл, броење

Това е достапна
DEN 136.00
Количината на стоката:

Вкусно задоволувачки и лесен за подготовка, овој пламен на пазарот, кој го разоткрива сендвичот на Ангус Чејсбургер е совршен за брз ручек за работа или вечера за недела. Овој целосно зготвен плескавица има еден пламен, размачкан говедско месо, преполн со американско сирење на класична бела пунџа. Микробранова и подготвена за 75 секунди, оваа топлина и јадете сендвич на „Ангус Бургер“ обезбедува 28 грама протеини по порција. За свеж и лесен ручек или вечера дома или во движење, загревајте и сервирајте со редовни чипови од компири и страна од колче. Вклучува еден пакет од 7,2 мл од 1 пламен, избришан Ангус Чејсбургер. Еден пакет од 6,98 мл од еден пламен избришан сендвич со чизбургер на Ангс сланина. Задоволувајќи го чизбургер со еден пламен, избришан Ангус говедско месо, американско сирење и сланина на класична бела пунџа. Содржи 28 грама протеини на 1 сендвич што служи. Загрејте и јадете плескавица, микробранови за 75 секунди за опција за инстант оброк. Совршен за свеж и брз оброк на работа или дома. Целосно зготвено, чувајте го ладилникот, микробрановата подготвена.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата