Luxpaper # коверти на прозорецот, 1 2, намирници кафеава, 500 пакувања

Luxpaper коверти на прозорецот, 1 2, намирници кафеава, 500 пакувања

Това е достапна
DEN 108.80
Количината на стоката:

Кога испраќате писма, фактури или изјави, зачувајте време и трошок за одделно решавање на коверти. Едноставно поставете ја адресата за да се прикаже низ прозорецот. Големина : 4 1/8 x 9 1/2. Боја : намирници кафеава кафеава. Количина : 500/пакет.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата