3 8CT TDW Diamond 10K Rose Gold Band Band

3 8CT TDW Diamond 10K Rose Gold Band Band

Това е достапна
DEN 6143.84
Количината на стоката:

Кажете ги вашите завети гордо додека го лизгате овој блескав империјален дијамантски свадбен бенд на нејзиниот прст на чекање, создавајќи момент кога двајцата секогаш ќе ја богатуваат. Дајте her Незаборавен прстен за да одбележи еден од најнезаборавните моменти во нејзиниот живот - денот на вашата свадба. Исклучително изработена во розово злато, овој прекрасен империјален дијамантски свадбен бенд има линија на пенливи дијаманти по должината на Шанк. Блескав дар на loveубов и посветеност, овој прстен плени со дијаманти и полиран сјај. Дијамант WT : 3/8 Карат Дијамант Боја : H-I Diamond Clarity : I2 Дијамант Поставување : Prong Set направено во 10 KT Rose Gold Достапно во големини 6-9.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата