Уникатни поволни цени за женски квадратни вратот цветна руфла ракав шифон блуза врв

Уникатни поволни цени за женски квадратни вратот цветна руфла ракав шифон блуза врв

Това е достапна
DEN 303.84
Количината на стоката:

Овој цветен врв е сигурен дека ќе вметне цветно цвета во вашата гардероба. Направено со употреба на лесна шифонска ткаенина за меко вклопување, овој врв може да се пофали со цветен принт во текот на целиот период, како и ласкаво и гроздобер инспирирано квадратно деколте. Носете со фармерки или здолниште за паметен стил што ќе ве однесе од ден на вечер. Повод : собир за викенд, плажа, одмор, шопинг, итн. Должина : 15 3/4 инчи, тежина : 110 килограми, моделот носи X-small.meareument (во инчи) големина градите на градите Ширина на рамената Вкупна должина - 36 1/4 12 1/2- - 25 S - 38 1/4 13 - 25 5/8m 40 1/8 - - 13 1/2 - 26 1/8 L - 43 3/4- - 14 3/8 - 26 3/4xl - 47 1/4 15 1/4 - 27 3/8 повеќе стилови, повеќе избори, кликнете овде. Уникатно. Поволни цени за женски квадратни врат, цветни рафли, шифонска блуза Топ 100% полиестер. Увезен. Квадратен врат. Рафлиран краток ракав. Слоевиран дизајн. Машински миење ладно со слични бои.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата