Време и време женски француски Тери Блејзер, големини XS-XXXL

Време и време женски француски Тери Блејзер, големини XS-XXXL

Това е достапна
DEN 783.84
Количината на стоката:

Погледнете ново стариот фаворит. Францускиот Тери Блејзер на времето и Тру ја отвора вратата за толку многу можности. Работниот ден подготвен, затоа што сè уште е тој совршен завршен допир што влече облека заедно со полски, но сега и мека и опуштена доволно за забава за викенд. Скочаниот, но не премногу прилагоден дизајн значи дека можете да го спарите овој блејзер со фармерки, џогери или дури и шорцеви од Бермуда за ажурирање на безвременски стил. Само на. Материјал : 58% памук/42% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : моделот е 5'10 "и носи големина S. Fit : Опуштена. Должина : средна должина. Дефект : јака од изрез. Затворање : Затворање на едно копче. Ракави : Долги. Dебови : Две предни џебови. Карактеристики : Мид тежина Француска териска крпа; нелинирана. Француски Тери Блејзер за жени од време и Тру.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата