Деца од Garanimals Girls Flamingo Tops и шорцеви за хартиени торби, сет на облека со 5 парчиња, големини 4-10

Деца од Garanimals Girls Flamingo Tops и шорцеви за хартиени торби, сет на облека со 5 парчиња, големини 4-10

Това е достапна
DEN 1.33
Количината на стоката:

Ставете ја својата летна гардероба во целосна замав со оваа ведра облека поставена од 365 деца од Гаранималс! Вклучува пет различни парчиња кои сигурно ќе го одржат својот стил забавен цела сезона. Сет од 5 парчиња вклучува : два врвови со печатени резервоари, еден цврст резервоар, еден печатен пар шорцеви и еден цврст пар шорцеви. Врвови : тркалезен врат; без ракави; Трим на руфла; удобност без ознаки. Шорцеви : еластична половината со трим на шутница; влечење на стајлинг; Поп-пом-трим од предната страна. Врвови : 60% памук/40% полиестер; Шорцеви : 100% рајон. Машина за перење. Увезени. 5 парчиња летна облека поставена за девојчиња од 365 деца од Гаранималс.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата