Екипажот на руно од женски атлетичарски атмосфера

Екипажот на руно од женски атлетичарски атмосфера

Това е достапна
DEN 3.00
Количината на стоката:

Спорт вашиот суптилен, спортски стил во оваа џемпер на вратот на екипажот на екипажот од Reените од Рибок! Направено од мек руно материјал кој е мек, топол и удобен. Оваа џемпер нуди опуштено вклопување што е совршено за да се лепи дома или да работи со работи. Добро парови со хеланки за оние супер зафатени денови кога сте во движење. Префрлете го и спарете ја оваа маичка со неколку убави фармерки за секојдневен изглед. Екипажот на женски атлетиви на Reebok. Направено од меко руно. Ребрест екипаж.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата