Бесплатно склопување женска чипка без ракави, чипка на горе, големини XS-XL

Бесплатно склопување женска чипка без ракави, чипка на горе, големини XS-XL

Това е достапна
DEN 383.84
Количината на стоката:

Се сеќавате кога бркате камион за сладолед беше на врвот на списокот што треба да направи? Терито за територија на територија на слободното склопување ве враќа во тие магични денови. Одликувајќи се со трендовски тантела и претерано мека класична ткаенина, овој врв е толку безгрижен и удобен. Спарете го со нашите совпаѓање на шорцевите од терито за крпа (продадени одделно) и вратете се во ретро стил. Само на. Материјал : 80% памук/20% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина S. fit : опуштено. Екипаж на деколте. Затворање : стил на пуловер. Ракави : ракави на капа. Џебови никој. Карактеристики : фронт на чипка; странични парчиња. Залепете го врвот на резервоарот за жени од слободно собрание. Материјал : 80% памук/20% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина S. fit : опуштено. Екипаж на деколте. Затворање : стил на пуловер. Ракави : ракави на капа. Џебови никој. Карактеристики : фронт на чипка; странични парчиња. Залепете го врвот на резервоарот за жени од слободно собрание. Материјал : 80% памук/20% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина S. fit : опуштено. Екипаж на деколте. Затворање : стил на пуловер. Ракави : ракави на капа. Џебови никој. Карактеристики : фронт на чипка; странични парчиња. Залепете го врвот на резервоарот за жени од слободно собрание.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата