Солиден мечка плута две сандали со нозе со нозе

Солиден мечка плута две сандали со нозе со нозе

Това е достапна
DEN 2.00
Количината на стоката:

Со дизајн на дишење и стапала, овие сандали се совршени за авантурите со топли временски услови! Двоен прилагодливи ленти за токи и затворање на кука и јамка. Двоен прилагодливи стапици на токи. Затворање на кука и јамка. Сандал со нозе. Отворен пети.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата