Garanimals бебе и дете момче руно мултипак, 3-пакувања, големини 12м-5Т

Garanimals бебе и дете момче руно мултипак, 3-пакувања, големини 12м-5Т

Това е достапна
DEN 367.68
Количината на стоката:

Тоа е три-тресет на меки и пријатни џемпери од гаранимали. Со удобно вклопување и леснотија, ќе сакате да мешате и да се совпаѓате со сите негови омилени врвови. Исклучиво на и. 3-пакет вклучува : 3 пара џемпери. Повлечете еластична лента за половината. Засилени нозе; Еластични глуждови. 60% памук/40% полиестер и 80% памук и 20% полиестер. Машина за перење. Увезени. Garanimals 3-пакувања џемпери за момчиња за бебиња и мали деца.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата