Моси дабови мачки камо со екипажот со долг ракав

Моси дабови мачки камо со екипажот со долг ракав

Това е достапна
DEN 319.52
Количината на стоката:

Колекцијата Massy Oak на маскирни маици е идеална за ловци, обични надворешни лица или некој што сака функционално прикривање и автентичен стил. Со најразлични визуелни атрибути можете да го добиете вистинскиот изглед или чувство на лов, без оглед на приликата. Моси од екипажот за мачки од камо со маж, мавта : печатење на четка за дабова четка. Екипажот со долги ракави. Застепени шевови на вратот и рамото за издржливост. Двоен ракав за игла и долниот полите. Машина за перење. Содржина на ткаенина : 60 ​​% памук/40 проценти полиестер.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата