Без граници на беспрекорна градник на чаша за градници на јуниори

Без граници на беспрекорна градник на чаша за градници на јуниори

Това е достапна
DEN 1.67
Количината на стоката:

Поп ја оди вашата облека кога ќе додадете не -граници за градник. Поставете го за трендовски изглед или облечете го сам за спектакуларен стил на сончев ден. Исклучиво на. Материјал : 97% полиестер/3% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'10 "и носи големина S. одговара : опремено. Деколте : ДЕЦЕРТ ДЕПЕРГИНГ. Затворање : Стил на пуловер. Ракави : без ракави со тенка, прилагодлива лента. Џебови : Ништо. Карактеристики : вградени чаши за градник; Беспрекорен дизајн за дополнителна удобност. Јуниори Беспрекорна чаша од градник Ками од без граници.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата