Лесни улични аико прилагодливи сандали за слајдови

Лесни улични аико прилагодливи сандали за слајдови

Това е достапна
DEN 2.67
Количината на стоката:

Бидете спортски, удобни и трендовски сите во еден кога се лизгате во аико по лесна улица. Лесниот длабоко перничена подножје на Ева со флексибилна надворешна плоча ќе ве задржи пријатно. Куката и јамката горниот дел ви овозможуваат прилагодено вклопување додека прстенот на пети е на моден тренд. Лесна и флексибилна спортска надворешна плоча. Дизајн на летна забава за удобност. На прстенот за тренд на пети.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата