Маица со долги ракави за време и време на време, 2-пакет

Маица со долги ракави за време и време на време, 2-пакет

Това е достапна
DEN 1.00
Количината на стоката:

Подготвени за положување со време и тенок фит -тит на Тру. Овој главен дел од пакувањето е преиспитуван со долги ракави за новата сезонска гардероба. Издолжено, но тенок тело удира веднаш под колкот и има фино ребрести меки памук и модал што е удобно со само-десно количество на истегнување. Изматете ги вашите разноврсни стилови со оваа екипа на екипажот со долги ракави кои се парови со скоро за сè. Исклучиво на. Материјал : 58% памук/38% модал/4% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 2 маици. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : вграден. Деколте : вратот со лента со ленти. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долго. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Ребреста текстура. Маици со долги ракави со 2 пакувања за жени од време и Тру.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата