Ournourneуни колекција женски селах со ниски рангирани пета од пета од пета

Ournourneуни колекција женски селах со ниски рангирани пета од пета од пета

Това е достапна
DEN 2.00
Количината на стоката:

Ладно преземање на флип-флоп, колекцијата Сеела од Journee. Оваа сандала со ултра-семек е обликувана со меки вегански кожни нагоре, наредени со подножје. Отворен квадратен пети и наредена блок потпетица го завршуваат изгледот. Во колекцијата Journee, нашите стилови на сандали ќе бидат совршени за секоја пригода. Без разлика дали тоа е формален, деловен или обичен фустан, овие сандали ќе бидат совршен натпревар. Висина на пета : 1 3/4-инчен. Тип на пета : наредени. Висина на платформата : рамен инч. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Лизгање. Тип на каиш : лента за пети. Стил на пети : Отворено. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Веганска кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина . сандали. Секојдневен.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата