Активни шорцеви за обука на Core 9 Основи за машка и голема машка боја, до големина 5xl, до големина 5xl

Активни шорцеви за обука на Core 9 Основи за машка и голема машка боја, до големина 5xl, до големина 5xl

Това е достапна
DEN 3.00
Количината на стоката:

Разновидните шорцеви од Расел се совршени за секојдневни активности или атлетски, активни вежби. Изработени во заштитна ткаенина за лоцирање и мирис за да ви помогнеме да се оладите, суви и удобни, овие шорцеви за изведба на мажите имаат и половината за истегнување за дополнителна удобност. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. inseam : 9”. Затворање : Влече стајлинг. Ocketsебови : 2 џебови со најважни работи за мрежи. Карактеристики : 2 ”Расел лого jacquard еластична половината за дополнителна удобност; 10мм рамни влезови; страничен панел на контраст; рефлексивни детали; Влажност за влага Intellifresh. Мажите за влечење шорцеви од Расел.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата