Без граници Јуниори В-врат Хенли Топ

Без граници Јуниори В-врат Хенли Топ

Това е достапна
DEN 255.84
Количината на стоката:

Одете ултра-случајно во овој врв на Хенли од без граници, модно преземање на класичен фаворит. V-вратот со Snap Placket е ласкав и разноврсен изглед кој може да се спари со сè, од фармерки за подигање до вашиот омилен мини мини. Носете го сами или поставете го! Само на. Материјал : 97% најлон/3% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Полу-опремена. Деколте : V-врат Хенли со прилепување на плочата. Затворање : пуловер. Ракави : кратки ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : плетена ткаенина. Јуниорс В-врат Хенли врвот од без граници.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата