Лего Војна на Starвездите момчиња бебе Јода Пижама сет, 2-парчиња, големини 4-12

Лего Војна на Starвездите момчиња бебе Јода Пижама сет, 2-парчиња, големини 4-12

Това е достапна
DEN 2.33
Количината на стоката:

Силата е силна со сетот на ова момче на Лего Starвездите, „Јода пижама“! Совршено за вашиот мини мандалоријански обожавател, овој сет вклучува супер мек врв и координативен џогер што ќе го задржи удобен во текот на ноќта. Сет со 2 парчиња вклучува : Топ и џогери. Маица : вратот на екипажот на контраст; кратки ракави на Раглан; Графички принт од предната страна. Крајна : еластична половината; влечење на стајлинг; печатење на сите; Контрастни манжетни. Дизни. Сите права се задржани . 100% полиестер. Машина за перење. Увезени. Лего Војна на Starвездите бебе Јода 2-парчиња пижама поставена за момчиња.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата