Verizon Samsung Galaxy S char ger GRAST Fast Micro USB 2. Кабелски комплет од IXIR -

Verizon Samsung Galaxy S char ger GRAST Fast Micro USB 2. Кабелски комплет од IXIR -

Това е достапна
DEN 271.84
Количината на стоката:

Гаранцијата што не може да се пренесе на неовластени репродуктори!. Гаранција за замена на живот-поддршка и повеќе : IXIR нуди гаранција за враќање на пари без метеж за цели 30 дена. Samsung : Galaxy S7, S7 Edge, Note 4, Note Edge, S3, S4, S6, S6 Edge, S6 Edge+ и повеќе.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата