Сет за градежништво Banbao Power 390 парчиња

Сет за градежништво Banbao Power 390 парчиња

Това е достапна
DEN 1.00
Количината на стоката:

Градовите и комплетите на брендот Банбао се дизајнирани да ја примамат имагинацијата и iosубопитноста на детето, додека нудат излез за едукација. Блоковите се компатибилни со другите големи градежни блок брендови и се изработени од висококвалитетен материјал што ги прави исклучително издржливи. Без разлика дали сакате да изградите згради, возила или диво животно, Banbao е вашата дестинација за блок-градење експлозија! Сет на градежништво на Banbao Power 390 парчиња : Возраст Опсег : 5 години и нагоре. 390 парчиња. Компатибилен со другите брендови за градежни блокови.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата