Машка фанатици брендирани со црна чикаго бела, па маица со адреналин зона

Машка фанатици брендирани со црна чикаго бела, па маица со адреналин зона

Това е достапна
DEN 238.08
Количината на стоката:

Sport Chicago White Sox Gear што вели дека сте побожен поддржувач преку секое пауза, а потоа некои кога ќе ја соберете оваа маица на адреналинската зона од брендирана фанатици. Оваа задебелена тема има истакнати графики во Чикаго Вајт Сокс што ќе ја истакне вашата случајна. Постигнете го овој мета кога сакате обичен изглед на Чикаго Вајт Сокс. Бесплатна испорака по нарачки над 35 американски долари на продавницата за вентилатори од Фанатици. Бренд : Брендирани со фанатици. Официјално лиценциран. Материјал : 100% памук. Графики за печатење на екран. Машинско миење со облека внатре надвор, паѓајте суво на ниско ниво. Јака без ознака. Вратот на екипажот. Увезени. Прислушување на задниот врат. Ребра плетена јака. Краток ракав.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата