Кравјо лице Рамка за печатење во сликарство

Кравјо лице Рамка за печатење во сликарство

Това е достапна
DEN 719.84
Количината на стоката:

Впечаток за врвен квалитет giclee на архива хартија со висока резолуција. Професионално врамени и монтирани на архивата без киселина. Висококвалитетна издржлива рамка што не се во борба. Печатените животни на Мармонт Хил, врамени уметнички печати со врвен квалитет, печатење на архива хартија со висока резолуција. Професионално врамени и монтирани на архивата без киселина. Висококвалитетна издржлива рамка што не се во борба. Завршено под плексиглас отпорен на тресење. Пристигнува подготвени да висат. Вклучува сертификат за автентичност.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата