Графичка маица за големи мажи во Америка, 2xl

Графичка маица за големи мажи во Америка, 2xl

Това е достапна
DEN 0.33
Количината на стоката:

Покажете ја вашата хардкор страна со графичкиот графички маж Форт Нокс. Оваа маица е изработена од мека и дише 100% памук и има голема графика на предниот дел на телото и кратки ракави со целосен камион со чудовиште во боја, скокајќи до слава над карираното знаме. Оваа кошула има ентериер без ознаки и опуштено вклопување за дополнителна удобност. Смачкајте го во оваа графичка мета Форт Нокс. Графичка маица на големи мажи во Муддер, 2xl.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата