Чудо на нација девојки од руно пулвер џемпер, големини 4- & плус

Чудо на нација девојки од руно пулвер џемпер, големини 4- & плус

Това е достапна
DEN 240.00
Количината на стоката:

Ажурирајте ја нејзината обична колекција за положување со оваа покачена џемпер од руно од Wonder Nation. Со своите меки измешани ткаенини и трендовски бои, овој пуловер е суштински додаток на нејзината гардероба со ладно време. Ултра удобно за која било од нејзините дневни активности, без напор се меша со нејзините омилени фармерки и хеланки. Или, спарете го со совпаѓање на чудо нација, руно џогери за симпатичен, координиран изглед. Само на. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина S. fit : опуштено. Деколте : вратот на екипажот. Затворање : пуловер. Ракави : Долги ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Мека ткаенина од руно; капка рамо; Обврски манжетни и полите. Девојки руно пулвер џемпер од Wonder Nation.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата