ДизајнАрт завеса за затемнување на средниот век

ДизајнАрт завеса за затемнување на средниот век

Това е достапна
DEN 303.36
Количината на стоката:

Нагласете и разубавете ги вашите прозорци во која било просторија од вашиот дом или канцеларија со оваа завеса за образец на златен ланец. Оваа елегантна модерна завеса од средниот век се печати со употреба на висококвалитетно еколошко мастило отпорно на бледнее и е рачно изработено на побарувачка само за вас. Фабриката за факс-линен е изработена од полиестер од 270 GSM, дозволувајќи му на оваа жолта завеса целосно и безбедно машина што може да се мие. Овие се украсни и затемнети завеси. Тие ќе ја затемнат просторијата кога ќе бидат затворени и целосно ќе ја блокираат светлината. Италијанско мастило со голема густина. Тип на заглавие за третман на прозорецот : џеб на прачка. Достапни се перници за појавување, постелнина, wallидна уметност и килими . Машината што се мие.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата