Природно ветре цвет Еспадрил слајд сандали во црвена боја

Природно ветре цвет Еспадрил слајд сандали во црвена боја

Това е достапна
DEN 1.33
Количината на стоката:

Цветна моќ до целиот летен слајд што има асортиман на двојно слоевито цвеќе на врвот со sequins и сјајни детали комплетни со трендовски надворешна плоча. 1,5 инчи надворешна плоча. ПУ го горната, гумена надворешна плоча.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата