Време и време на украсени чизми во Челзи

Време и време на украсени чизми во Челзи

Това е достапна
DEN 0.67
Количината на стоката:

Овие женски чизми од десно, женски чизми од глуждот од време и TRU се забавен, незгоден додаток на вашите обувки. Стилот на влечење има странично затворање на поштенски панели за безбедно вклопување и страничен панел за лесен влез. Подножјето на мемориската пена е совршена за да ви помогне да бидете удобни бидејќи спуштените украси се привлечни и ладни. Исклучиво на. Материјал : Полиуретан горен; Управувачки материјали од надворешната страна. Грижа : Избришете чиста. Земја на потекло : Увезен. Затворање : Повлечете стил со затворање на странично зип. Карактеристики : тркалезна пети; широк, еластичен панел за свири; украси за обетки; Меморија за пена. Умешаните чизми на Челси од време и Тру.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата