Прилагодена машка гума за гума, црна циркониум свадбена лента со удобно вклопување дизајн

Прилагодена машка гума за гума, црна циркониум свадбена лента со удобно вклопување дизајн

Това е достапна
DEN 2.33
Количината на стоката:

Овој уникатен гума за гуми црна циркониум прстен е отпорен на абење, издржлив, отпорен на гребење и хипоалергичен. Оваа ставка има вклопување во луксузна удобност. Обичен машка гума за гума, црн циркониум свадбен бенд со удобно вклопување дизајн : црна циркониумска гума на гуми прстен е отпорен на абење.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата